‘A Murder at the End of the World’ Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

A Murder at the End of the World
A Murder at the End of the World

Son yılların yükselen yıldızlarından Emma Corrin ile Clive Owen’ı buluşturan, yayınlandığı dönem çok konuşulan ‘The OA’ dizisinin yaratıcılarının imzasını taşıyan ‘A Murder at the End of the World’, 14 Kasım’dan itibaren sadece Disney+’ta seyredilebilecek. 7 bölümden oluşan mini dizi, izleyicileri izole bir inziva kampındaki cinayet gizeminin kalbine sürükleyecek.

Fragmanı yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandıran ‘A Murder at the End of the World’için geri sayım başladı. 14 Kasım’dan itibaren sadece Disney+’ta diziseverlerle buluşacak 7 bölümden oluşan mini dizi, fantastik-gizem türünde ödüllü ve çok beğenilen dizi ‘The OA’in arkasındaki ekibin imzasını taşıyor.

‘A Murder at the End of the World’, Darby Hart (Emma Corrin) adındaki Z kuşağı amatör dedektif ve teknoloji meraklısı genç bir kadını merkezine alıyor. Darby ve diğer sekiz misafir, inzivaya çekilmiş bir milyader (Clive Owen) tarafından uzak ve göz kamaştırıcı bir yerdeki inzivaya katılmaya davet edilir. Diğer konuklardan birinin ölü bulunması bu inzivayı kabusa çevirecektir. Darby, katilin başka birini öldürmesinden önce, birbirleriyle çatışan çıkarlar karmaşasında kendini bulur ve bunun bir cinayet olduğunu kanıtlamak için tüm becerilerini kullanmak zorunda kalır.

Corrin ile Owen’a Harris Dickinson, Brit Marling, Alice Braga, Joan Chen, Raúl Esparza, Jermaine Fowler, Ryan J. Haddad, Pegah Ferydoni, Javed Khan, Louis Cancelmi, Edoardo Ballerini, Britian Seibert, Christopher Gurr, Kellan Tetlow, Daniel Olson ve Neal Huff’ın eşlik ettiği ‘A Murder at the End of the World’ün yaratıcı koltuğunda ise ‘The OA’yi de yaratan Marling ile birlikte Zal Batmanglij oturuyor.

Çekimleri İzlanda’nın büyüleyici coğrafyasında ve New Jersey ile Utah’da gerçekleşen mini dizinin ilk iki bölümü 14 Kasım’da yayınlanırken, devamı her hafta Salı günü izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar