Adamlar, 16 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta

ADAMLAR
ADAMLAR

Alternatif müziğin son dönemdeki en iyi gruplarından Adamlar, biletleri günler öncesinde tükenen KüçükÇiftlik Park konserlerine bir yenisini daha ekliyor! Alternatif rock’ı rap müzikten arabeske, saykodelikten elektroniğe kadar geniş bir yelpazeyle harmanlayan şarkıları ve hayata dair her konuda eğlenceli, ironik ve derin sözleriyle çok sevilen Adamlar, KüçükÇiftlik Park’ın yaz aylarına damga vuran konser serisi 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock kapsamında 16 Haziran Cuma akşamı sahnede olacak. İstanbullu müzikseverlerin bir kez daha müziğin ve eğlencenin tadını çıkaracağı konser eğlencenin vazgeçilmez adresi KüçükÇiftlik Park’ta, Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla düzenlenecek. Biletler Passo ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

15 yıldır İstanbul’da rock müziğin kalesi haline gelen KüçükÇiftlik Park’ın 2021’de başlayan konser serisi Park’ta Rock, yerli rock ve alternatif sahnenin en iyi isimlerinin konserleri ile kısa sürede efsaneleşti. Biletleri günler içerisinde tükenen Park’ta Rock serisi, 16 Haziran Cuma akşamı bir kez daha alternatif müziğin öne çıkan temsilcilerinden Adamlar’ı dinleyicileriyle buluşturuyor.

2013 yılında kurulan Adamlar, hip-hoptan uzun havaya, tangodan rock müziğin en damar hallerine ve oradan da elektronik müziğe farklı janraları başarıyla harmanlayan Türkçe sözlü müzik üretiyor. Tolga Akdoğan (vokal ve elektrik gitar), Berkan Tilavel (davul), Gürhan Öğütücü (elektrik gitar) ve Berat İşçioğlu’dan (bas gitar) oluşan grup Eski Dostum Tankla Gelmiş isimli ilk albümlerini 2014’te, Rüyalarda Buruşmuşuz adlı ikinci albümlerini 2016’da, üçüncü stüdyo albümleri Dünya Günlükleri’ni ise 2019’da yayımladı. 2021 yılının sonunda dört şarkıdan oluşan Harekete Kimse Mâni Olamaz. Part I adlı EP’yi çıkaran Adamlar, son olarak Ocak 2023’te Harekete Kimse Mâni Olamaz. Part II’yi dinleyicilerin beğenisine sundu.

Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla sezon boyunca devam edecek olan 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock konser serisinin biletleri Passo ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar