Alper Maral ile Duysal Tasarım ve Teknolojileri Semineri

Alper Maral
Alper Maral

İstanbul Modern’in, Paribu sponsorluğunda gerçekleştirdiği “Sizin Perşembeniz” Sanatçı Buluşmaları’nın bu ayki konuğu 1 Şubat’ta besteci ve müzikolog Prof. Dr. H. Alper Maral olacak

Seminer, besteci ve müzikolog Prof. Dr. H. Alper Maral’ın duysal tasarım alanlarındaki üretimlerine ve çağdaş sanatta “ses” kavramına odaklanıyor. Maral’ın, yapıtları hakkında bilgi vereceği seminerde, duysal tasarım teknolojilerindeki dönüşümlerin çağdaş sanat üretimlerine etkileri işlenecek.

Sanat dolu bir gün: “Sizin Perşembeniz”

İstanbul Modern’in Paribu desteğiyle gerçekleştirdiği “Sizin Perşembeniz” uygulamasıyla müze her perşembe saat 10.00–14.00 arasında ücretsiz olarak kapılarını açıyor. Ziyaretçiler, İstanbul Modern’deki tüm sergileri ücretsiz olarak gezip ayda bir kez gerçekleştirilen sanatçı atölyeleri, etkinlik ve film gösterimlerine katılabiliyor.

“Sizin Perşembeniz” Sanatçı Buluşmaları ise sanatçıların yaratım süreçlerini ve sanatsal deneyimlerini katılımcılarla paylaşan atölye çalışmaları ve kısa söyleşileri içeriyor. Bu etkinlikler aracılığıyla ziyaretçilerini müzeyi, sanat yapıtlarını ve sanatsal üretim süreçlerini keşfetmeye davet eden İstanbul Modern, aynı zamanda sanat dünyasından isimler ile birlikte düşünmenin ve üretmenin kazandıracağı zengin deneyime kapı aralıyor.

Alper Maral ile Dinletili Seminer: Duysal Tasarım ve Teknolojileri

Tarih: 1 Şubat, Perşembe
Mekân: Etkinlik Odası 2
Saat: 13.00–14.30

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0 (212) 334 73 41 – egitim@istanbulmodern.org

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar