Anıl Ulusoy ve Canosonik’in Yeni Teklisi “gustave doré” Yayında!

Anıl Ulusoy ve Canosonik ikilisinin melodik tekno türündeki yeni teklisi “gustave doré” BBI Music Co. etiketiyle yayında!

Anıl Ulusoy & Cansonik
Anıl Ulusoy & Cansonik

Elektronik müzik prodüktörü, besteci ve müzisyen Anıl Ulusoy ve alternatif sahnenin sevilen sanatçılarından Canozan’ın elektronik müzik projesi Canosonik melodik tekno türünde bir şarkı için güçlerini birleştiriyor. Prodüksiyonunda Anıl Ulusoy’un ağırlığını koyduğu şarkıda Canozan vokaliyle eşlik ediyor. Uzun soluklu iş birliklerine gustave dore başlangıç yapan ikili, elektronik müzik altyapısını alternatif müzik elementleriyle birleştirerek yeni bir dünya yaratıyor.

Anıl Ulusoy, elektronik müzik projesindeki yolculuğunu deus ile daha melodik bir yöne kaydırmıştı. Sanatçı, Canosonik’in de desteğiyle yeni teklisinde kaldığı yerden devam ediyor.

Şarkının sözü Canozan’a, mix-mastering’i ise Anıl Ulusoy ve Canosonik ikilisine ait. Teklinin kapak tasarımı Canosonik (Canozan) imzası taşırken, Media Stüdyosu’nda çekilen promo fotoğrafları ise Utku Çebi ve Arda Ok’a ait.

Anıl Ulusoy ve Canosonik’in yeni teklisi “gustave doré”, BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

“gustave doré”i dijital platformlardan dinlemek için tıklayınız.

gustave doré (KÜNYE)
Söz:
Canozan
Müzik: Anıl Ulusoy & Canozan
Mix & Mastering: Anıl Ulusoy & Canozan
Kapak Fotoğrafı: Canozan
Kapak Tasarımı: Utku Çebi
Fotoğraf: Utku Çebi & Arda Ok
Fotoğraf Stüdyosu: Media Stüdyo
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar