CANAVAR’ın Alternatif Tarzını Yansıttığı İlk Albümü “KÜS MÜYÜZ TANRIM?” Yayında!


Yamaç Yeşil’in CANAVAR projesiyle, geçtiğimiz günlerde “KÜS MÜYÜZ TANRIM?” ve “KAYGILAR KÜREK” isimli teklileri ile start verdiği “KÜS MÜYÜZ TANRIM?” adlı ilk EP’si, altı şarkısı ile birlikte yayınlandı.

Sıra dışı sözleri, birçok farklı tarzı birleştiren vokali ve alternatif sahneye sunduğu özgün müziğin yanı sıra karakteristik görsel tasarımlarıyla da dikkat çeken CANAVAR, “KATEGORİZASYON”, “TÜRÜME YABANCIYIM” ve “BOYUMDAN BÜYÜK İŞLERİM” adlı üç teklinin ardından albümden “KÜS MÜYÜZ TANRIM” ve “KAYGILAR KÜREK” ile dinleyicilerini yeni albümüne hazırlamıştı.

Tamamı aynı anda yayınlanan GİRİZGAH, NEDEN?, CANAVAR ve HAYALET ile albüm dinleyicileriyle buluştu. Protest kimliği ve günümüze dair tatlı sert eleştirileri ile öne çıkan albüm, CANAVAR’ın dünya görüşünü yansıtırken, hareketli beat ve elektronik altyapılar ile bütünleşen müzik ritmi yükseltiyor.

Daha önceki çalışmalarında da olduğu gibi söz, müzik ve düzenlemeleri CANAVAR’ın imzasını taşıyan yeni albüm “KÜS MÜYÜZ TANRIM?” BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

“KÜS MÜYÜZ TANRIM?” (Künye)

Söz, Beste: Yamaç Yeşil
Prodüksiyon: Yamaç Yeşil
Düzenleme: Yamaç Yeşil
Mix, Mastering: Yamaç Yeşil
Label: BBI Music Co.

1984, Lovech doğumlu. Fotoğraf meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir