Dolu Kadehi Ters Tut ve Sedef Sebüktekin Ücretsiz Konserle JoJo’da

Dolu Kadehi Ters Tut ve Sedef Sebüktekin Ücretsiz Konserle JoJo’da

Sunduğu teknoloji ve özellikleriyle konser deneyimine farklı bir boyut kazandıran yeni nesil etkinlik platformu JoJo, Akbank Gençlik Haftası kapsamında “Akbank Gençlik Konseri”ne ev sahipliği yapıyor. 21 Mayıs Cuma akşamı saat 22.00’de gerçekleşecek etkinlikte, gençlerin yakından takip ettiği, yerli sahnenin önde gelen gruplarından Dolu Kadehi Ters Tut ve 2019’un en çok dinlenenleri arasında yer alan Sedef Sebüktekin canlı performanslarıyla sahnede olacak.

Jolly Joker Vadistanbul’dan gerçekleşecek canlı konser Akbank Gençlik Haftası kapsamında akbank.jojo.live web sayfası üzerinde ücretsiz olarak Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden izlenebilecek.

Dolu Kadehi Ters Tut

Yerli sahnenin önde gelen bağımsız ekiplerinden Dolu Kadehi Ters Tut, 2014 yılı sonunda Mürsel Oğulcan Ava ve Uğurhan Özay tarafından kuruldu. İlk albümleri Polonya’nın Başı Belada’yı 2015 sonunda evde kaydeden ikili, asıl ivmesini 2016’da kazandı ve DKTT kısa sürede en çok dinlenen projelerden biri haline geldi. İlk stüdyo albümleri Dünyanın En İyi Albümü’nü 2017’de, Karanlık albümlerini ise 2019’da yayınladılar. Kendi adlarını taşıyan ilk albümleri DKTT’yi 19 Mart 2021’de tüm dijital platformlarda paylaştılar. Gerek internet üzerinden yayınladıkları işleri, gerek çektikleri klipleri, gerekse de konserleriyle ilgi çeken grup ülkenin dört bir yanında milyonlarca aktif dinleyiciye sahip.

Sedef Sebüktekin

Sebüktekin, lise yıllarında gitar ve davul çalmaktaydı. Üniversite eğitimi sırasında müzisyen olmaya karar verdi. Sebüktekin, 2019’un en çok dinlenen müzisyenleri arasında yer aldı. Aynı yıl Kayboluyorum (Süt). Hakan Muhafız dizisinde kullanıldı. 2015’te Sofar İstanbul’daki ”Bul Beni” performansıyla tanınmaya başladı. Kendisini müzik yapmaya en çok teşvik eden grubun The Beatles olduğunu ifade eden Sebütekin 2020’de Dokuz Sekiz Müzik yapımcılığında çıkan 40 Yıllık Şarkılar adlı albümde yer aldı.


1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir