Gülinler İle “Bir Masada Oturduk” Yeni Bölümünde Melike Şahin’i Ağırlıyor

Gülinler İle “Bir Masada Oturduk” Yeni Bölümünde Melike Şahin’i Ağırlıyor

Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler’in sunumuyla her hafta farklı bir müzisyen konuğunu ağırlayacağı Zorlu PSM’nin yeni dijital serisi “Bir Masada Oturduk” bu hafta Melike Şahin’i ağırlıyor. “Bir Masada Oturduk” yeni bölümü ile 26 Mart Cuma akşamı (bugün) Zorlu PSM YouTube kanalında.

Dijital dünyada farklı formatlardaki içerikleriyle seyircilere yepyeni deneyimler sunmayı sürdüren Zorlu PSM, şu sıralar ilk solo albümü için hazırlıklarını sürdüren Gülinler’in sunacağı “Bir Masada Oturduk” programını YouTube izleyicileriyle buluşmayı sürdürüyor.

Gülinler’in kendi kreatif alanını bir sahneye dönüştürdüğü programın yeni bölümünde Tutuşmuş Beraber, Deli Kan, Geri Ver gibi parçalarla dinleyicinin zihnindeki yerini sağlamlaştıran ve geçtiğimiz günlerde ilk solo albümü “Merhem”i dinleyicilerle buluşturan Melike Şahin konuk oluyor.

Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de fiziki mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen ve Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu “Bir Masada Oturduk” yeni bölümü ile 26 Mart’ta Zorlu PSM Youtube kanalında izleyicilerle buluşacak.

Gülinler ile Bir Masada Oturduk Her Cuma Zorlu PSM Youtube Kanalında!

Zorlu PSM Youtube kanalı için:
https://www.youtube.com/channel/UC8882ICs-Exdx6leIfOUclg?view_as=subscriber

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.