Gülinler İle ‘Bir Masada Oturduk’ta Haftanın Konuğu Ceylan Ertem

Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler’in sunduğu Zorlu PSM’nin dijital serisi “Bir Masada Oturduk” bu hafta, söz ve müziği kendisine ait olan son teklisi “Sis”i Mayıs ayında dinleyicilerle buluşturan Ceylan Ertem’i ağırlıyor.

Her Cuma izleyicilerle buluşan “Bir Masada Oturduk” yeni bölümüyle 25 Haziran akşamı saat 20.00’de Zorlu PSM YouTube kanalında yayında.

Gülinler’in kendi yaratıcı alanını bir sahneye dönüştürdüğü programın yeni bölümüne, güçlü yorumu ve besteci kimliğiyle tanıdığımız Ceylan Ertem konuk oluyor. Söz ve müziği kendisine ait olan son teklisi “Sis”i Mayıs ayında yayımlayan Ertem müzikal serüveni ve yaşantısına dair samimi sohbetle Gülinler’in eğlenceli masasına oturuyor. Evini paylaştığı hayvan dostlarından, hayallerinden, Beyoğlu’nda her hafta sahne alıp coverlar seslendirdiği yıllardan bahseden müzisyen, yakın gelecekte yayımlanacak ve bir Sezen Aksu bestesi olan yeni şarkısına dair ipuçlarını da Bir Masada Oturduk’ta verdi.

Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de fiziksel mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen ve Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu “Bir Masada Oturduk” yeni bölümü ile 25 Haziran’da Zorlu PSM Youtube kanalında izleyicilerle buluşacak.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar