İtalyan Üçlü Meduza’dan Yepyeni Şarkı: “Phone”

Multi-Platinum satış rakamlarına ulaşan global hit yapımcıları Meduza, Sam Tompkins ve Em Beihold’un yer aldığı yeni single’ı “Phone” ile geri döndü. “Phone”, hayal kırıklığına uğramış bir ilişkinin hikayesi.

Meduza
Meduza

İtalyan üçlü, Dermot Kennedy ile ortak çalışması olan ve yarım milyardan fazla Spotify akışına ulaşan, birçok ülkede platin ödül kazanan ve İngiltere Single listelerinde 5 numaraya kadar yükselen ‘Paradise’ da dahil olmak üzere son yılların en büyük kulüp hitlerinden bazılarının arkasında yer alıyor.

Meduza 2019’da, yayınlandığı günden bu yana 1 milyardan fazla toplam dinleme sayısına ulaşan ve Grammy adaylığı alan, dünya çapında bir hit olan “Piece Of Your Heart” ile sahneye çıktı. Parça, İngiltere de dahil olmak üzere dünya çapında elmas, multi-platinum ve altın plak kazanarak 1.2 milyondan fazla sattı ve İngiltere Single Listelerinde 2., ABD Dans Listelerinde ise 1. sıraya yükseldi. Bu şarkıyı, yine dünya çapında çok sayıda platin satan ve İngiltere Single listesinde 11. sıraya kadar yükselen, İngiliz sanatçılar Becky Hill ve Goodboys ile ortak çalışma olan ‘Lose Control’ takip etti.

Meduza’nın “Phone” çıkışını dijital platformlardan dinleyip satın almak için tıklayınız.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar