‘Kim Bu Ben’ Oyunu Eylül Ayında Perde Açıyor

Kim Bu Ben
Kim Bu Ben

Engin Hepileri’nin yönettiği, Kenan Doğulu’nun müziklerini yaptığı ‘Kim Bu Ben’ oyunu eylül ayında tiyatroseverler ile buluşuyor.

10 sene önce Engin Hepileri’nin yeni ve yenilikçi yapımları bir platform altında toplama kararıyla kurulan Tiyatro iN, 10. senesinde tiyatro sezonunu ‘Kim Bu Ben’ oyunuyla açıyor. Geçtiğimiz sezonun sonu başlayan Engin Hepileri’nin yönetmenliğini, Kenan Doğulu’nun ise müziklerini yaptığı oyun Eylül ayında tiyatroseverler ile buluşacak.

Bugüne kadar birçok kapalı gişe tiyatro oyununu seyircilerle buluşturan Tiyatro iN, yeni sezonu Eylül ayında ‘Kim Bu Ben’ oyunuyla açıyor. Rose Leilani’nin yazdığı, Onur Ünsal’ın çevirdiği, Engin Hepileri’nin yönettiği ve müziklerini Kenan Doğulu’nun yaptığı oyunda Beyza Şekerci, Onur Ünsal ve Neslihan Arslan yer alıyor.

Küresel iklim krizi, pandemi, neoliberalizm, bireyselleşme, dijitalleşme ve gözetleme kapitalizminin şifreleriyle uğraşan, aşk dolu kriminal bir gerilim olan ‘Kim Bu Ben’, ilk olarak 18 Eylül’de Moda Sahnesi’nde izleyicilerle buluşmasının ardından 27 Eylül’de Zorlu PSM’de sahnelenecek.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar