KüçükÇiftlik Park Bahçe Sineması’nda Gösterimler BaşlıyorKüçükÇiftlik Park’ın kapıları sinemanın büyülü dünyasına açılıyor, Bahçe Sineması’nda film gösterimleri başlıyor! Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da URU organizasyonu ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması, 2021 ve 2022’nin en dikkat çeken filmlerini yaz boyunca püfür püfür bahçe ortamında İstanbullularla buluşturacak. 26 Temmuz Salı akşamı, rock’n roll kralı Elvis Presley’in yaşam öyküsünü beyazperdeye taşıyan ve heyecanla beklenen “Elvis” ile başlayacak olan gösterimler, dünya sinemasında öne çıkan yapımlardan oluşan bir seçkiyle devam edecek. KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nın biletleri biletinial.com’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Sinemaseverler sıcak yaz akşamlarında açıkhavada film izlemenin tadını, şehrin merkezinde İstanbullulara huzurlu ve samimi bir ortam sunan KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de çıkaracak. Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla çeşit çeşit lezzetli yiyecek ve içecek alternatiflerinin de bulunduğu sinema geceleri her hafta Salı akşamı gerçekleşecek.

KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nın gösterimleri 26 Temmuz Salı akşamı Austin Butler ve Oscar ödüllü Tom Hanks’in başrollerini paylaştığı, Oscar adayı film yapımcısı Baz Luhrmann imzalı Elvis Presley’in hayatını ve müziğini araştırarak konu alan, epik bir sinema gösterisi olarak karşımıza çıkan “Elvis” filmiyle başlayacak.

Gerçek bir sinematik drama olan film, esrarengiz menajeri Albay Tom Parker (Hanks) ile sıradışı ilişkisi üzerinden Elvis Presley’in (Butler) hayatını ve müziğini konu alıyor. Hikâye, Amerika’da gelişen kültürel manzara ve masumiyetin kaybolmaya başladığı zeminde, Presley’in şöhrete yükselişinden, benzeri görülmemiş bir yıldıza dönüştüğü 20 yılı aşkın sürede, Presley ve Butler’ın arasındaki karmaşık ilişkinin dinamiğini gözler önüne seriyor. Bu yolculuğun merkezinde Elvis’in hayatındaki en önemli ve etkili insanlardan biri olan Priscilla Presley (Olivia DeJonge) de yer alıyor.

Türkiye’de ve dünyada dikkat çeken yapımları bir araya getiren seçkide “After: Ayrılık”, “Stardust”, “Top Gun: Maverick”, “Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları”, “Mustang” ve “Bir Tutam Açlık” gibi filmler seyirciyle buluşacak. KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması her hafta Salı akşamı URU organizasyonu ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla gerçekleşecek. Kapı açılış saati 19.30, film başlama saati ise 21.00 olan film gösterimlerinin biletleri biletinial.com’dan ve KüçükÇiftlik Park gişesinden temin edilebilir.

ELVIS
ELVIS

Künye
Tür:
Biyografik, Müzik
Yönetmen: Baz Luhrmann
Oyuncular: Austin Butler, Tom Hanks, Olivia DeJonge, Dacre Montgomery
Süre: 2s 39dk
Ülke: Avustralya – ABD
TR Altyazı / 13+, Olumsuz İçerik

KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması 2022 Programı

  • 26 Temmuz Salı – “Elvis” (2022)
  • 2 Ağustos Salı – “After: Ayrılık” (After We Fell) (2021)
  • 9 Ağustos Salı – “Stardust” (2022)
  • 16 Ağustos Salı – “Top Gun: Maverick” (2022)
  • 30 Ağustos Salı – “Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları” (Fantastic Beasts: The Secrets Of Dumbledore) (2022)
  • 6 Eylül Salı – “Mustang” (2015)
  • 13 Eylül Salı – “Bir Tutam Açlık” (A Taste Of Hunger) (2021)

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.