OMM Çocuk Akademi’den Yaz Tatilini Renklendiren Atölyeler

OMM Çocuk Akademi
OMM Çocuk Akademi

OMM – Odunpazarı Modern Müze, bu yaz Temmuz ve Ağustos ayları boyunca felsefe, çağdaş sanat ve tasarım gibi pek çok farklı alanı odağına alan OMM Çocuk Akademi kapsamında çocuklar için renkli bir yaz etkinliği sunuyor. OMM Çocuk Akademi’nin çeşitli yaş gruplarına özel atölye ve seminerleri, çocukların sanatsal, zihinsel ve duygusal gelişimleri için yaratıcı bir kapı aralıyor. Tek ders ya da paket olarak alınabilen programlar, çocukların müze ziyareti alışkanlığını güçlendirirken, sanatın ve kültürel mirasın önemini genç ziyaretçilere aktarmayı hedefliyor.

OMM Çocuk Akademi, modern sanat ve sanat-felsefe ilişkisine odaklanan bir dizi seminerle çocukları birlikte düşünmeye, öğrenmeye ve paylaşmaya davet ediyor. Aynı kapsamda gerçekleşecek olan Kolektif Atölyeler, müze deneyimini daha eğlenceli ve interaktif hale getirirken, çocukların yaratıcılık ve takım çalışması gibi önemli beceriler geliştirmesini hedefliyor. OMM Çocuk Akademi, ayrıca çevrimiçi etkinliklerle yalnızca Eskişehir’deki değil, tüm Türkiye’deki çocukları birlikte öğrenmeye teşvik ediyor.

OMM Çocuk Akademi etkinliklerini paket olarak alabileceğiniz gibi, tercih ettiğiniz bir ya da birkaç etkinliğe katılabilirsiniz. 1 Temmuz tarihinden itibaren iki ay süreyle aralıksız devam edecek atölye ve seminerlere katılım için egitim@omm.art adresine e-posta göndererek ya da 0222 221 27 37 no’lu telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar