Piano Turca “Bir Gün” Hayalini Yeni Bestesiyle Anlatıyor!Piano Turca, bu kez umutsuzluğa “Bir Gün” hayaliyle karşı duruyor. 2020 Yılında Ankara’nın resmedildiği en eski tablodan ilham aldığı “Bir Ankara Manzarası” albümüyle ses getiren Piano Turca’nın yeni bestesi “One Day” (Bir Gün) tüm dijital platformlarda yayında.

Piano Turca
Piano Turca

Beste ve piyano düzenlemesi Piano Turca’ya ait olan şarkının video klip yönetmenliğini Veysel Aslan, mix ve mastering’i ise Can Yurttagül yaptı. Şarkı Zuhal Müzik Kentpark stüdyolarında kaydedilirken, video klip çekimleri ise Plato No 25’de gerçekleştirildi. Piano Turca, dinleyicilerle buluşturduğu yeni bestesi “One Day” (Bir Gün) ile müzik severleri umut dolu bir hayale davet ediyor.

Piano Turca Hakkında

Piano Turca, Anadolu kültürünü piyanoyla anlatmak amacıyla, internet ve sosyal medya üzerinden 2012 yılında yolculuğuna başladı. Sanatçı sadece bilinen şarkıları piyano ile yeniden yorumlamakla kalmadı, ulusal ve uluslararası alanda, film, belgesel ve reklam filmlerinde kendi besteleriyle de yer aldı. Piano Turca, bestelerinde hikayelerden ve hayallerden ilham alarak üretimlerine devam ediyor.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir