“Sarı Çiçeği Koklayan Kedi” Raflarda Yerini Aldı


Çalışmaları ve eğitim programları aracılığı ile 10 yılı aşkın süredir sadece Türkiye’de değil, dünya çapında binlerce insanın hayatına dokunan ve yoga bilgisini dileyen herkes ile buluşturmaya devam eden Çetin Çetintaş’ın altıncı kitabı “Sarı Çiçeği Koklayan Kedi”, kitap satan tüm mecralarda yerini aldı. Yogaya dair yaptıklarının yanı sıra yazdığı kitaplarla da ismini duyuran Çetintaş, ön satış döneminde okuru tarafından büyük ilgiyle karşılanan yeni kitabında varoluşu ve sorgulamayı ele alıyor.

Okuruna Varoluşu Sorgulatan Bir Kitap: Sarı Çiçeği Koklayan Kedi

Kitapları okur tarafından ilgiyle takip edilen ve beğeniyle okunan Çetin Çetintaş’ın raflarda yerini alan yeni kitabı Sarı Çiçeği Koklayan Kedi, okurunu varoluş sorgulamasının içine dahil edip birçok soru sorduruyor. Okuruna yaşam felsefesinin derinliklerine bir yolculuğa çıkaran kitap, okuyan için her bir harfi, içine bilgi yüklenmiş diskler gibi bilgiden bilgiye açıyor. Yaşam felsefesinin içine girerek öz, varoluş, hayatın amacı, varlık, yaşan yolu, insanın kendi olması, hayattaki yolculuğu, evrim gibi üstüne düşünülen ve milyonlarca soru üretilebilen konuları kitabında işleyen Çetin Çetintaş, okuruna da bambaşka dünyaların ve düşüncelerin kapısını açmakta.

Çetin Çetintaş’ın Sokak Kitapları Yayınları etiketiyle çıkan yeni kitabı Sarı Çiçeği Koklayan Kedi, yogakiooturkiye.com başta olmak üzere kitap satılan tüm mecralardan satın alınabilir.

Doğal Bakım Ürünleri


Nil Has

1988, İstanbul doğumlu. Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi mezunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir