The Addams Family’den fragman geldi

Daha önce sinema ve televizyon uyarlamalarıyla izleyiciyle buluşan The Addams Family’nin animasyon türündeki yeni uyarlamasından fragman yayınlandı.

1938’de The New Yorker’da yayınlanan bir karikatür serisi olarak başlayan The Addams Family, yıllar içinde birçok farklı uyarlamayla izleyicilerin karşısına çıkmıştı. 1960’lı yıllarda televizyon dizisi olarak başlayan The Addams Family aynı yıllarda televizyon filmlerinede konu olmuştu.

Tim Burton‘ın seriyi canlandırma çabalarına rağmen son yıllarda ekranlardan uzak kalan Addams Ailesi, bu yıl vizyona girecek animasyon film uyarlaması ile geri dönüyor. Merakla beklenen yeni The Addams Family uyarlamasının tanıtım çalışmalarına hız veren MGM, filmden ilk uzun soluklu fragmanı yayınladı.

Yeni uyarlanmanın yönetmenliğini Conrad Vernon ve Greg Tiernan üstleniyor. Filmin senaryosunu Pamela Pettler ve Matt Liebergman‘ın kaleme alıyor. Seslendirme kadrosunda Charlize Theron, Oscar Isaac, Chloe Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll, Bette Midler ve Allison Janney gibi tanınmış isimler yer alıyor.

Gotik korku, fantezi ve komedi türlerini başarıyla harmanlayan The Addams Family 13 Aralık’ta vizyona girecek.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar