Thylacine 10 Haziran’da Zorlu PSM’de!

Elektronik Müziğin Sınırlarında Bir Yolculuk: Thylacine 10 Haziran'da Zorlu PSM'de

Thylacine
Thylacine

Müziğin enlerini sahnelerine taşıyan Zorlu PSM, “PSMLoves2Dance” konser serisi ile müzikseverleri görsel ve işitsel bir şova davet ederken, dansın ve eşsiz bir müzikal deneyimin merkezi haline getirmeye devam ediyor.

“Anatolia”, “Olatu” ve “War Dance” gibi üretimleriyle progresif sesleri elektronik müzikle birleştirerek, deneysel üretimleriyle günden güne dinleyici kitlesini genişleten Thylacine, unutulmayacak setiyle 10 Haziran akşamı “PSM Loves2Dance” serisi kapsamında %100 Studio’da!

Zorlu PSM’nin elektronik müziğin enlerini sahnesinde ağırladığı yüksek tempolu “PSMLoves2Dance” serisi kapsamında, 2019 yılında biletleri hızlıca tükenen ve dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatan Thylacine’ı bir kez daha %100 Studio’da ağırlıyor. Sahne şovlarıyla müziğini tamamlayarak hem göze hem de kulağa hitap eden bir gece yaşatacak olan Fransız prodüktör Thylacine, 10 Haziran akşamı %100 Studio’da yüksek ritimli setlerini dinleyicilerle buluşturmak için bir araya gelecek. İlk olarak Trans-Sibirya demiryolundaki yolculuğu sırasında beste yapmasını sağlayan ve üretimlerini ilk albümü “Transsiberian” ile duyurarak elektronik müzik sahnesinde kısa sürede tanınan bir isim haline gelen Thylacine, “Anatolia”, “Olatu” ve “War Dance” gibi üretimleriyle müzikle görsel dünyayı bir araya getiriyor. Seyahatlerinden aldığı ilhamla dinleyenlerini hem müzikal hem de organik hikayelerle örülü ritimlerin olduğu bir yolculuğa çıkarmak üzere 10 Haziran Cumartesi saat 21:30’da Zorlu PSM %100 Studio’ya geliyor.

Kapı Açılış: 20.30
Etkinlik: 21.30

PSMLoves2Dance: Thylacine etkinliğinin sınırlı sayıdaki biletleri passo.com.tr’de.

Bilet Fiyatları:
Ön Satış 1. Dönem: ₺275,00-TÜKENDİ.
Ön Satış 2. Dönem: ₺330,00

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar