Tunca’nın Tecrübelerini Ve Duygularını Farklı Tarzlarla Sentezlediği Yeni Teklisi “Yok” Yayında!


Alternatif sahneden Tunca, üç parçalık EP’sinin ilk teklisi niteliğindeki “Yok” adlı yeni teklisini BBI Music Co. etiketiyle yayınladı!

Tunca, müzik kariyerine genç yaşlarda gitar çalıp kendi bestelerini yaparak başladı. Rock ve elektronik müzik ile ilgilenen müzisyen, zamanını müziğe dair birikim ile geçirdi. Birden fazla tarzı birbirine sentezlemeyi isteyen Tunca müziğe sadece içinden geldiği gibi yaklaşmakta ve kalıpların dışında bir anlayışa sahip.

Hızla yaşanan bir hayatın ardından gelen duraksamayı, başta sakin fakat zamanla enerjik bir ambiyansa dönüşen melodilerle aktaran “Yok”, Tunca’nın üç parçalık EP’sinin ilk teklisi olma özelliği de taşıyor.

Sözü, müziği, mix’i ve mastering’i müzisyenin kendisine ait olan teklinin kapak tasarımında ise Muhammed Enis Büyükçepik imzası bulunuyor.

Tunca’nın kendi içinde çok değişken ve sürprizlerle dolu bir serüven barındıran “Yok” isimli yeni teklisi 17 Eylül 2021 tarihinde BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda!

YOK (KÜNYE)

Söz, Müzik: Rıdvan Küçük (Tunca)
Prodüktör: Rıdvan Küçük (Tunca)
Kayıt, Mixing: Rıdvan Küçük (Tunca)
Mastering: Cassio Centurion
Artwork: Muhammed Enis Büyükçepik
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir