Yeni Nesil Tiyatro Palangam Yayın Hayatına Başladı

Yeni Nesil Tiyatro Palangam Yayın Hayatına Başladı

Palangam.com, yeni nesil tiyatro anlayışıyla yayın hayatına başladı. Palangam.com, Rüçhan GÜREL ve Gülder PINAR ortaklığında, yeni nesil tiyatro anlayışıyla ve tüm tiyatroların oyunlarıyla yer alabileceği bir platform olarak yayın hayatına başladı.

Rüçhan GÜREL ve Gülder PINAR‘ın cepte, pc’de, TV’de kısaca 7/24 internet olan her yerde mottosuyla yola çıkarak hayata geçirdikleri Palangam.com tiyatro sahiplerini seyirciyle, seyircileri ise bir birinden çeşitli oyunlarla buluşmalarını hedefliyor.

İzmir merkezli platformun yazılım ve tasarımı aynı zamanda direktörlüğünü de üstlenen Alican Pulat tarafından hayata geçirildi.

Oyunlar 24 saat aktif

Palangam.com üzerinden kişisel hesap oluşturulduktan sonra, Oyunlar sekmesinden yayında olan oyunlara ulaşabilir, fiyat aralığı belirlenerek uygun fiyatlı oyunlar filtrelenebilir. Seçilen oyun, Sepete Ekle ile Ödeme aşamasına geçilir.

Satın alınan oyun(lar) seyirci için otomatik oluşturulan kullanıcı hesabına tanımlanır ve 24 saat boyunca hesapta aktif olarak durur. 24 saat sonra ise erişim otomatik olarak sonlanır.

Bir bilet sadece bir kullanıcıya aittir. Aynı bileti başka hesap kullanamaz.

Palangam.com
IG: @palangamcom


1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir