Ahmet Ümit’in Yeni Kitabı “Bir Aşk Masalı” 10 Ekim’de Raflarda

Ahmet Ümit’ten insanlığın en yüce duygusu olan aşkın doğasına dair bir hikâyat: Bir Aşk Masalı 10 Ekim Pazartesi günü Yapı Kredi Yayınları kitabevlerinde ve tüm kitapçılarda.

Bir Aşk Masalı
Bir Aşk Masalı

Asla sevdiğin insanın gardiyanı olma…

Bir varmış bir yokmuş, dünyada acayiplikler çokmuş. Bir gece beş farklı ülkede, beş prens aynı rüyayı görmüşler: Bir genç kız, kadim bir kentin alacakaranlık sokaklarında ışıktan bir güzellik halinde dolaşıyormuş. İşte o kızı gördükten sonra, artık ne eski hayatları kalmış ne de eski hakikatleri.

Ahmet Ümit’ten insanlığın en yüce duygusu olan aşkın doğasına dair bir hikâyat.

10 Ekim Pazartesi günü Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkacak olan Bir Aşk Masalı, beş prensin sevda uğruna revan oldukları bir yol ve hal macerası. Kaf Dağı’ndan ıssız çöllere, ücra hanlardan savaşçı kabilelerin çadırlarına, devlerden denizkızlarına, balinalardan devasa yılanlara, cümle tabiatın ve mahlukatın geçiş yaptığı bir hayal perdesi.

“Yolculukların en çilelisi aşk için yapılandır. Ve zorluk ne kadar artarsa aşk o kadar kıymete biner, o kadar anlam kazanır, o kadar vazgeçilmez bir hal alır…”

KÜNYE
Bir Aşk Masalı
Yazar: Ahmet Ümit
Korkut Erdur
Sayfa: 256
Fiyat: 60 TL (KDV’den muaftır.)
YKY Edebiyat / Masal

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar