Artkolik & Sylvan Learning Akmerkez’de Çocukları Sanat Ve Bilim İle Buluşturuyor

Sanat ve Bilimin Buluştuğu Programa Kayıtlar Başladı!

NAZLI KEÇİLİ-GONCA DURU-CEYLAN DURU
NAZLI KEÇİLİ-GONCA DURU-CEYLAN DURU

Çok yönlü bir sanat ve eğitim platformu olan Artkolik ve Amerika merkezli eğitim kurumu Sylvan Learning çocukları 6 Kasım’dan itibaren Akmerkez’de sanat, bilim ve teknolojiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

İki farklı alana odaklanan ve yüzlerce eğitim programıyla geleceğin yaratıcı çocuklarına Akmerkez’de alan açan projede, 4-12 yaş grubu çocuklar yaratıcılıklarını ön plana çıkaran eğitim programlarına katılacak. Artkolik ve Sylvan eğitmenleri tarafından hazırlanan aylık, haftalık ve günlük eğitim programları haftaiçi ve haftasonu olmakla beraber farklı seans ve branş seçenekleriyle anne babaların tercihine sunulacak. Alanında uzman iki eğitim kurumunun ortak çalışmasıyla ortaya çıkan projede çocukların ilgi alanlarından yola çıkarak yeteneklerini keşfetmeleri ve geri kazandırılmaları hedefleniyor. İşbirliğinden doğan özel bir atölyenin de programda yer alacağı merkezde çocuklar sanat ve bilimi aynı eğitim programında deneyimleyebilecek.

Çocuklara alışkın oldukları okul sonrası etkinliklerin ötesinde farklı bir deneyim ve tasarım odaklı düşünme fırsatı sunan proje 6 Kasım Cumartesi günü yapacağı özel açılış için Akmerkez’e tüm çocukları davet ediyor. Kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için egitim@artkolik.net ve sylvan@sylvanlearningturkey.com üzerinden danışmanlara ulaşabilirsiniz.

Artkolik Hakkında

Artkolik, kültür ve sanatı daha ulaşılabilir kılmak amacıyla, 2012 yılında Nazlı Keçili tarafından kurulmuştur. Çok yönlü bir sanat platformu olan Artkolik, dijital ve yazılı medya üzerinden, sanatın her dalında dolaşmayı hedeflemektedir. Sanat haberleri ve etkinliklerinin paylaşıldığı artkolik.net internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında sanatçılarla röportajlara ve makalelere yer verilmektedir. Artkolik, bünyesinde sanat üzerine teorik olarak birçok atölye ve seminer düzenlerken kurumlara sanat ve iletişim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Sylvan Learning Hakkında

Sylvan Learning Türkiye franchise sahipleri Ceylan ve Gonca Duru, 750’den fazla üniteye sahip, dünyanın önde gelen K-12 eğitim şirketi ile Türkiye’deki öğrencilerin hayatlarında ilklere imza atıyorlar. 2 çocuk annesi olan Ceylan Duru Can çocuklarının eğitimiyle yakından ilgilenen bir ebeveyn olarak genel eğitim ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak Amerika’dan tek yetkili hakları ile getirdikleri Sylvan Learning Center’ı kardeşi Gonca Duru ile birlikte kurdular. Eğitim sektöründe güçlü bir geçmişe sahip olan Sylvan Learning, birbirinden farklı kişiselleştirilmiş öğrenim hizmetleri, yüksek kaliteli İngilizce eğitimi, profesyonel danışmanlar ve eğitmenler eşliğinde öğrencilere başarıya giden yol haritasını çiziyor. Sylvan’ın ana amacı, öğrencilerin kendilerine uygun öğrenim şekillerini keşfetmesini sağlamak ve hem okulda hem de bireysel hayatlarında başarılı olmalarına ilham vermek. Bu yaz itibariyle Bodrum’da ve İstanbul’da beş uydu lokasyonu olacak olan Sylvan Learning’in ana merkezi Eylül 2021’de İstanbul’da açıldı.


Artkolik & Sylvan Sonbahar-Kış Takvimi – Akmerkez

Kültür Mah. Nispetiye Cd No:56, -1. Kat Akmerkez, Artkolik&Sylvan 34340 Beşiktaş/İstanbul

1984 Lovech doğumlu. Fotoğraf çeker, sanatsever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.