Grena’nın Alışagelmiş Düzene Dışarıdan Baktıran Teklisi “Oyun” Yayında!

Emre Çelik’in “kendimden bir parça” olarak bahsettiği solo projesi Grena ile “Oyun” adlı yeni teklisini BBI Music Co. etiketiyle yayınladı!

Grena‘nın yeni teklisi “Oyun”, karamsar bir zamanda bestelenen ama huzurlu olmayı de elden bırakmayan bir şarkı. Yeni tekli, bas gitar ve elektro gitar eşliğinde yürüyüp enerjik bir hava ile ilerlerken akor tercihlerinde biraz daha karamsarlaşabiliyor. Geleceğin pop’u anlayışındaki “Oyun” standart ve alışılagelmiş düzenlemelere uzaktan bir bakış edası yaratıyor. Şarkıda pandemi ile başlayan dönemin getirdiği yalnızlaşma ve depersonalize olma hali anlatılıyor. Parçada ayrıca, sorgulamak ve boşvermişlik ikilemindeki bir kişinin başından geçen inkar süreci ve bu sürecin büyük bir döngü oluşundan bahsediliyor.

Söz ve müziği Grena’nın kendisine ait olan parçanın düzenlemesi ve prodüksiyonu ise yine sanatçı tarafından yapıldı.

Grena‘nın “Oyun” isimli yeni teklisi, lyric videosuyla birlikte BBI Music Co. aracılığıyla tüm dijital platformlarda yayında.

“Oyun”u tüm dijital platformlardan dinlemek için tıklayınız.

“OYUN” KÜNYE
Söz, Beste: M. Emre Çelik
Prodüksiyon: M. Emre Çelik
Düzenleme: M. Emre Çelik
Mix, Mastering: M. Emre Çelik
Video: Nisa Arslan
Label: BBI Music Co.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar