Gülinler 10. Bölümüne Özel Mini Konser İle Ari Barokas’ı Ağırlıyor

Büyük Ev Ablukada’nın sevilen solisti Gülinler’in sunduğu Zorlu PSM’nin dijital serisi “Bir Masada Oturduk” 10. bölümünü özel bir canlı performansla kutluyor. Rock müzik sahnesinin efsanevi grubu Duman’ın bas gitaristliğinin yanında pek çok sevilen şarkısının altında da imzası bulunan Ari Barokas’ın konuk olacağı konser tadındaki özel bölüm 28 Mayıs akşamı saat 20.00’de Zorlu PSM Youtube kanalında yayında.

Gülinler’in kendi kreatif alanını bir sahneye dönüştürdüğü programın yeni bölümünde, ilk solo albümü ‘Lafıma Gücenme’ ile kimi zaman country, folk’a yaklaşan müzikal çizgisi ve kendine özgü tarzı ve şarkıları ile çok sevilen Ari Barokas konuk oluyor. Türkiye rock müzik sahnesinin efsanevi grubu Duman’ın bas gitaristliğinin yanında “Sor Bana Pişman Mıyım?”, “Yürek”, “Aman Aman” gibi kültleşen şarkılarda besteci olarak imzası bulunan Ari Barokas, “Bir Masada Oturduk” programının 10. bölümüne özel mini konser ile de seyircileri selamlamaya hazırlanıyor.

Çekimleri Zorlu PSM’nin sevilen caz kulübü touché’de fiziki mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen ve Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu “Bir Masada Oturduk: Ari Barokas” yeni bölümü ile 28 Mayıs’ta Zorlu PSM Youtube kanalında izleyicilerle buluşacak.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.