İnkılâp Kitabevi’nden Fantastik Bir İlk Roman: Bobby Brown’un Olağan ve Üstü Öyküsü

İnkılâp Kitabevi’nden Fantastik Bir İlk Roman: Bobby Brown’un Olağan ve Üstü Öyküsü


Oyuncu ve senarist Arzu Birol’un ilk kitabı Bobby Brown’un Olağan ve Üstü Öyküsü, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda yerini aldı! Okurlara insan olmanın değerini ve bedelini sorgulatan Bobby Brown’un Olağan ve Üstü Öyküsü; Havtor gezegeninde başlayıp Şişli Camisi’ne uzanan, sokakları dolaşıp Feneryolu’na varan, her şeyiyle çok özel fantastik bir roman…

Birçok dizi ve filmde oyuncu ve senarist olarak yer alan Arzu Birol, kaleme aldığı ilk romanı Bobby Brown’un Olağan ve Üstü Öyküsü’nü İnkılâp Kitabevi etiketiyle okurlara ulaştırıyor.

Fantastik öğelerle bezeli Bobby Brown’un Olağan ve Üstü Öyküsü, bir sürü farklı canlının barındığı gizemli bir evren olan Dünya gezegeni ile Havtor, Sirius ve Orion gezegenlerini birbirine bağlayarak okurları gezegenler arası bir yolculuğa çıkartıyor.

Albay Algor, namı diğer Bobby Brown, Havtor gezegeninden insanını bulmak üzere dünyaya gönderilir ve kendini küçük kahverengi bir köpek bedeninde, Dünya gezegeninde Şişli Camisi’nin avlusunda bulur. Çıktığı bu zorlu macerada okurların hayatı farklı bir noktadan görmesini sağlayan; her şeyde bir anlam, her canlıda bir hikâye aratan Albay Algor, okurlara insan olmanın değerini ve bedelini sorgulatıyor.

Arzu Birol’un ilk kitabı Bobby Brown’un Olağan ve Üstü Öyküsü, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda, inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde!

ARZU BİROL HAKKINDA
İstanbul’da doğdu. Eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamladı. Sinema sektöründe çeşitli görevlerde çalıştıktan sonra, 2005 yılından itibaren televizyon dizilerinde senaristlik yapmaya başladı. Bobby Brown’un Olağan ve Üstü Öyküsü yazarın ilk kitabıdır.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.