KAFT Hybrid Minds Projesinin 3. Edisyonu Yayında!

İlk iki edisyonuyla NFT ekosistemindeki yerini  bulan ve sınırlı sayıda üretilen t-shirtleri hızla tükenen Hybrid Minds projesi, dünyanın farklı noktalarından sanatçıların katılımıyla genişlemeye devam ediyor. Projenin yeni iş birliği olan “Beautiful Mistake” adlı tasarım, sanatçı RBNKS’nin çocukluk ve hata yapma kavramlarını bir arada düşünerek yarattığı post apokaliptik bir dünya kurgusu. 

Hybrid Minds // Tasarımın Hikayesi: “Çocukluk, tüm deneyselliği, kendiliğinden varoluş hali, tuhaf oyunları ve güzel hatalarıyla merak ettiğimiz yerde duruyor.”
Hybrid Minds // Tasarımın Hikayesi: “Çocukluk, tüm deneyselliği, kendiliğinden varoluş hali, tuhaf oyunları ve güzel hatalarıyla merak ettiğimiz yerde duruyor.”

“Giyilebilir formlar aracılığıyla hikayeler anlatmak.”

Giyilebilir formlarla hikayeler anlatan bir tasarım ürünleri markası olan KAFT’ın üçüncü edisyonunu yayınladığı Hybrid Minds projesi, bir sanat eserini fiziki ve dijital evrenlerdeki temsilleri üzerinden kurgulanıyor. Sınırlı sayıda üretilen t-shirt tasarımı, projenin fiziki evrendeki halini, tasarımda kullanılan sanat eserinin tek edisyonlu NFT’si ise projenin dijital ekosistemdeki varlığını temsil ediyor.

Beautiful Mistake isimli illüstrasyonun 100 edisyonla sınırlı t-shirt tasarımı ve tek edisyonlu Nft’sine kaft.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Hybrid Minds projesi her ay yeni bir sanatçı eklenerek büyümeye devam edecek. 

Hikayesi olan tasarımlarıyla öne çıkan KAFT, şimdiye kadar Cinta Vidal, Monassi, Oscar Llorens gibi dünya çapında birçok önemli sanatçıyla iş birliği gerçekleştirerek, ürünlerini 85 farklı ülkeye ulaştırmış durumda.

1984 Lovech doğumlu. Fotoğraf çeker, sanatsever.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir