Melike Şahin İlk Albümü “Merhem”in İlk Konserini PSM Online’da Gerçekleştiriyor!

“Geri Ver”, “Tutuşmuş Beraber”, “Deli Kan” gibi dillerden düşmeyen şarkılarıyla tanınan Melike Şahin, uzun zamandır yolu gözlenen ilk albümü “Merhem”in ilk konseri ile PSM Online’da izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Kısa zamanda büyük başarı yakalayan albümü ve her biri milyonlarca dinlemeye ulaşan hit parçalarından oluşturduğu özel repertuarıyla Melike Şahin’i 28 Mayıs Cuma akşamı, saat 21:00’da PSM Online’da izleyebilirsiniz.

Solo kariyerinde “Tutuşmuş Beraber”, “Deli Kan”, “Geri Ver” gibi şarkılarıyla dinleyicinin gönlünde taht kurmuş Melike Şahin, nam-ı diğer Diva Bebe, uzun zamandır yolu gözlenen ilk albümü “Merhem”in ilk konseri için bizi özel bir buluşmaya davet ediyor. Sekiz kişilik yeni orkestrası ve o akşam için özel olarak hazırlanmış sahne tasarımıyla PSM Online’da benzersiz bir konsere eşlik edeceksiniz.

Melike Şahin, Spotify’ın, kadın müzisyenlerin seslerini yükseltmek ve her alanda olduğu gibi müzik sektöründe de var olan eşitsizlikle savaşmak için oluşturduğu ve farklı ülkelerden yüzlerce kadın sanatçının yer verildiği EQUAL projesi kapsamında Türkiye listesinin ilk kapak sanatçısı olarak New York Times Meydanı’ndaki tanıtım alanından tüm dünyaya sesini ulaştırmayı başardı.

28 Mayıs Cuma akşamı, saat 21:00’da online.zorlupsm.com’a özel yayınlanacak konseri biletlerine passo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.