Zaman:21 September, 2020

Metot Sanat Akademisi’nden Bob McAndrew Workshop Atölyesi


Bob McAndrew, Metot Sanat Akademisi’nin daveti üzerine, 10-31 Ekim 2020 tarihleri arasında, Türkiyeli yönetmen, oyuncu ve oyuncu adaylarıyla buluşuyor.

Metot Sanat Akademisi, 10-31 Ekim tarihleri arasında, Zoom üzerinden 4 Haftalık bir atölye çalışması ile Hollywood yıldızlarının oyuncu koçu Bob McAndrew ile oyunculuk atölyesi düzenliyor.

Metot Sanat Akademisi’nden Bob McAndrew Workshop Atölyesi

Christopher Walken, Richard Dreyfuss, Raul Julia, Sela Ward ve Akademi Ödülleri sahibi Chris Cooper gibi pek çok oyuncunun koçluğunu yapmış isim Bob McAndrew, Metot Sanat Akademisi organizasyonuyla Türkiyeli yönetmen, oyuncu, oyuncu adayları için hazırladığı eğitim programıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Her hafta 3 saat sürecek olan atölye, dizi ve film senaryoları üzerinden kişiye özel “Sahne Analizleri, Monolog ve Camera Acting” çalışmalarıyla ilerleyecek.

Her katılımcının “The Bob McAndrew New York Studio”dan Katılım Sertifikası alacak. Eğitimler sırasında Türkçe çeviri de sağlanacak.

18 yaşından küçük katılımcılardan referans yazısı istenecek, değerlendirme sonucu uygun görülmesi durumunda kabul edilecektir.

Workshop atölyesi hakkında detaylı bilgi almak için; 0530 884 00 48 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Bob McAndrew hakkında
Amerikalı senarist ve yönetmen Bob McAndrew, New York’un en başarılı oyuncu koçları arasında yer almaktadır. Uzun yıllar Paramount Pictures Stüdyolarında yetenek programının başkanı olarak görev yaptıktan sonra 20th Century Fox yetenek okulunda çalıştı. Tayvan Film Festivali’nde; “En İyi Senaryo Yazım” dalında Altın At Ödülü, Atlanta Film Festivali’nde; “En İyi Belgesel” dalında Altın Madalya Ödülü sahibidir.

Çalıştırdığı ve başarılı yapımlarda yer almasını sağladığı ünlü isimlerden bazıları şöyle:
Raul Julia (Kiss of the Spider Woman), Christopher Walken (Deer Hunter), John Stamos (Full House), Lori Loughlin (Full House), Richard Dreyfuss (Jaws), Sela Ward (CSI: NY, Once and Again), Chris Cooper (American Beauty, Adaptation), Gloria Reuben (E.R.), Jon Lindstrom (Port Charles), David Paymer (Mister Saturday Night), Tom Selleck (Blue Bloods, Magnum P.I.), Corbin Bernsen (L.A. Law)

Metot Sanat Akademisi
Metot Sanat Akademisi
Instagram
YouTube
Facebook
Twitter

Doğal Bakım Ürünleri


Nil Has

1988, İstanbul doğumlu. Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi mezunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir