Müzede Caz: Axel Wolf & Hugo Siegmeth – FLOWGoethe Enstitüsü’nin destekleri ile gerçekleşecek konser Ankara Evliyagil Müzesi’nde 15 Ekim saat 20:00’de sizi Müze’de Caz’a davet ediyor.

Caz Derneği tarafından ilk defa 2016 yılında hayata geçen Müzede Caz programı, müzelerin ziyaretçi sayısını arttırmak, tanıtımına destek olmak, öncelikli olarak genç nüfusu çekmek ve müzenin tarihi ortamında müzisyenlerin sanatlarını icra edebileceği eşsiz bir atmosfer yaratmak amacıyla tasarlandı. İsim sahipliğini üstlenen dernek, müzelerde gerçekleştirdiği akustik caz konserleri ve genel kültür sunumları ile sanat ve caz severleri bir araya getirerek şehrin kültür hayatına katkı sağlamaktadır.

Goethe Enstitüsü’nin destekleri ile gerçekleşecek konser Ankara Evliyagil Müzesi’nde tınılarını yayacak. Saat 20:00’da başlayacak konserde “Duo Axel Wolf & Hugo Siegmeth- FLOW ” dinleyicilerle buluşacak. Saat 19:00’da ise dinleyicilere özel Müze Turu gerçekleşecek. İncek’te bulunan Evliyagil Müzesi’ndeki müzik ziyafetinde Wolf lavta ile, Siegmeth ise saksafonu ile caz müziği müze duvarları arasına anı olarak bırakacak.

Program

15 Ekim 2019

19:00-Müze Turu

20:00-Konser

Biletler Biletix’te.

1988 doğumlu, Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu, sanat ve kültür meraklısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir