OMM Shop Şimdi Her Yerde!

OMM – Odunpazarı Modern Müze’nin sanat ve tasarımı buluşturan mağazası OMM Shop artık çevrimiçi!

Müze koleksiyonundaki eserlerin reprodüksiyonlarına, OMM logosuyla hazırlanan ürünlere, özenle seçilmiş tasarım objeleri ve sanatçı iş birliklerinden doğan özel parçalara, OMM Shop’un yeni alışveriş sitesi ile her yerden ulaşılabilir.

Yerel ve uluslararası sanatçı, tasarımcı ve zanaatkârları tüm dünya ile buluşturmayı hedefleyen OMM Shop seçkisiyle tanışmak ve çevrimiçi alışveriş deneyimi için ommshop.art adresi ziyaret edilebilir.

OMM, OMM INN ve TASİGO Eskişehir dahil olmak üzere üç fiziksel mekana yayılan ve artık çevrimiçi olarak her yerden ulaşılabilen OMM Shop’tan elde edilen gelir müzenin eğitim programları için kullanılıyor ve Anadolu’da sanatı ve sanat eğitimini erişilebilir kılma amacını destekliyor.

OMM Shop’ta Keşfedilecekler

Dilara Fındıkoğlu’nun limitli edisyon parçaları, Şarküteri BigBaboli sanatçılarının eserlerini taşıyan ürünler, Day Studio’nun özel tasarım ev dekorasyon ürünleri, Unique Board’un limitli edisyon, 3B yazıcı ile basılmış sanatçı heykelleri, Esra Dandin’in eşsiz takıları, Kağıthane’nin yaratıcı kırtasiye ürünleri ve daha fazlası OMM Shop’ta bir araya geliyor.

Unique Board ve Hannah Jewett gibi uluslararası markalarla Bilge Nur Saltık, Ali Bakova, Ulaş Uğur gibi yerel sanatçı ve tasarımcıları bünyesinde buluşturan OMM Shop’taki seçki, gücünü özgün perspektifinden alıyor. OMM Yayınları’nın kitapları, dekorasyon ve kırtasiye ürünleri, takılar ve sınırlı sayıda üretilmiş ürünler en heyecan verici ve fonksiyonel formlarıyla ziyaretçileriyle buluşuyor. Çevrimiçi mağazada aynı zamanda yeni yıl için özgün hediye seçenekleri bulunuyor.

OMM üyeleri çevrimiçi OMM Shop alışverişlerinde indirim ayrıcalıklarından 7/24 faydalanabiliyor. OMM üyelik programları hakkında bilgi almak için: omm.art/tr/detay/uye-olun

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.