Ünlü Sanatçılar “Hayat Senin Ne Yaptığındır” Resim Sergisi’nde Sanatseverlerle Buluşuyor

Türkiye’nin ünlü ressamları, 2021 yılına Hayat Senin Ne Yaptığındır Resim Sergisi’nde veda ediyor. Küratörlüğünü Hakan Kürklü’nün yaptığı aralarında Devrim Erbil, Mahir Güven, Resul Aytemür, Zahit Büyükişleyen’in de bulunduğu 20 ressamın eserlerinin yer aldığı sergi, sanat yaşamına Kuzguncuk’ta başlayan Hugin&Munin Paylaşım Platformu Sanat Galerisi’nde 23 Aralık 2021- 19 Ocak 2022 tarihleri arasında gezilebilecek.

Mahir Güven resim
Mahir Güven

Yaşam yolculuğunda karşımıza çıkan tüm gereklikler ve tercihlerimizin, bizlerin hikayelerini kurguladığı gerçeği ile tasarlanan sergi; bir anlamda, olaylar, tesadüfler ve seçimler ile nasıl bir yaşam hikayesi yazdığımıza odaklanıyor.

Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Likya Sanat Yolu Çalıştayı’na katılmış olan sanatçıların yanı sıra, ülkemizin tanınmış ressamlarının da içinde bulunduğu bu sergiye Hakan Kürklü küratörlük yapıyor. Sergi, 23 Aralık 2021 – 19 Ocak 2022 tarihleri arasında Hugin&Munin / Paylaşım Platformu Sanat Galerisi’nde gerçekleşecek.

Karma sergide resimleri yer alacak sanatçılar şöyle: Altan Çelem, Cansu Kahraman, Çetin Bilgin, Devrim Erbil, Erol Batırbek, Fevzi Karakoç, Gizem Enuysal, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Hakan Özer, Hüsnü Koldaş, Kemal İskender, Mahir Güven, Özlem Üner, Resul Aytemür, Roni, Sinem Kaya, Yalçın Gökçebağ, Veysel Günay, Yıldız Doyran, Zahit Büyükişleyen.


Hugin&Munin / Paylaşım Platformu Sanat Galerisi

Kuzguncuk Mahallesi, Tufan Sokak, No 11, Üsküdar/İstanbul

Galeri Ziyaret Saatleri: Salı – Pazar: 11:00 – 19:00
Pazartesi günleri kapalıdır.


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir