Vincent Baykal Ada’dan Yeni Şarkı: Bilmem Neredeyim

Vincent Baykal Ada
Vincent Baykal Ada

2020 yılından bu yana ürettiği şarkılarla indie pop türünü severlerin radarına giren Vincent Baykal Ada’nın yeni kaydı “Bilmem Neredeyim”, dijital platformlarda yayımlandı.

Bağımsız/alternatif müzik sahnesinin üretken isimlerinden Vincent Baykal Ada’nın yeni şarkısı “Bilmem Neredeyim”, Garaj Müzik etiketiyle bugün tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Vincent Baykal Ada’nın 2023 yılında dinleyicilerle buluşturacağı kayıtların ilki olan “Bilmem Neredeyim”in söz, müzik ve düzenlemesi bundan önceki pek çok şarkıda olduğu gibi müzisyenin kendisine aitken, şarkının masteringi ise Haktan İlhan tarafından yapıldı.

Akustik gitar ve altlardan duyulan yaylı çalgıların harmanlandığı melodik altyapıya Ada’nın yalın ve kendine özgü vokalinin eşlik ettiği duygusal şarkının sözleriyse arafta kalınmışlığın ve eskiye tutunuşun hikayesini anlatıyor.

Yeni EP üçlemesinin diğer kayıtları, önümüzdeki aylarda yine Garaj Müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini alacak.

Söz-Müzik-Düzenleme: Vincent Baykal Ada
Vokal-Gitar-Keys: Vincent Baykal Ada
Mastering: Haktan İlhan
Yapım: Garaj Müzik


Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir