Anna Laudel Özel Seçkiyle 4 Haziran’a Kadar CI Bloom’da

Anna Laudel, CI Bloom Art Fair, 2023
Anna Laudel, CI Bloom Art Fair, 2023

Anna Laudel bu sene ikincisi düzenlenen CI Bloom sanat fuarına Türkiye’den farklı teknik ve materyallerle üretim yapan 13 sanatçısının eserlerine yer verdiği özel bir seçki ile katılıyor. 31 Mayıs – 4 Haziran tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan fuarda Anna Laudel’in seçkisi LK07 standında görülebilir.

Çağdaş sanatın büyümesine odaklanan CI Bloom sanat fuarının ikinci edisyonuna katılan 24 galeri arasında yer alan Anna Laudel, sanatçılarından Belkıs Balpınar, Lal Batman, Ramazan Can, Tuğçe Diri, Emin Mete Erdoğan, Hayal İncedoğan, Bilal Hakan Karakaya, Mehmet Sinan Kuran, Serkan Küçüközcü, Ardan Özmenoğlu, Cem Sonel, Sarp Kerem Yavuz ve Hanefi Yeter’in eserlerinden oluşan özel bir seçki ile fuara katılıyor. Yenilikçi sanat anlayışıyla benzersiz teknikleri bir araya getiren sanatçıların özgün eserleri Anna Laudel’in CI Bloom standında yerlerini aldı. Ziyaretçiler, resim, heykel ve karma metod dahil olmak üzere farklı sanat alanlarından çalışmalar görmekle birlikte, eserlerin keşfettiği toplumsal, sosyal ve psikolojik temaları da deneyimleyebilir.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar