Dünyaca Ünlü Art With Me Festivali Türkiye’de

Art With Me Türkiye
Art With Me Türkiye

Bilet alma deneyimini yeniden tanımlayan sosyal keşif ve planlama platformu Mobilet, keşfettiren etkinliklere “yerin hazır” diyor. Tulum ve Miami’den sonra ilk defa Before Sunset Beach ev sahipliğinde, 24 ve 25 Haziran’da Türkiye’ye gelecek uluslararası deneyim festivali Art With Me Türkiye için biletler Mobilet’ten satın alınabiliyor.

Türkiye’den ve dünyadan sanat, dans, müzik, bütünsel sağlık, gastronomi gibi disiplinlerde, kendi alanlarında uzman birçok sanatçının, eğitmenin, müzisyenin ağırlanacağı festival, Çeşme’de Before Sunset Beach’te ilham dolu anlar yaratacak. Sanatın müzik, dans, resim, heykel, performans sanatları, fotoğrafçılık, video sanatı, moda gibi bir çok dalını içeren bu festival ile katılımcılar, çeşitli sanatçıların çalışmalarını deneyimleme, etkileşime geçme ve lokal & küresel sanat topluluklarıyla bağlantı kurma fırsatını yakalayacak.

Festival boyunca, “Art With Me”, “Eat With Me”, “Dance With Me”, “Care With Me” ve “Breathe With Me” olmak üzere 5 farklı etkinlik serisinin yanında, sergiler, atölye çalışmaları, konserler, performanslar, konuşmalarla katılımcıları sıra dışı bir hafta sonu bekliyor. Metin Hara, Sattas, Beliz, Hilal Dinçer gibi isimlerin yer alacağı Art With Me Türkiye festivalinin günlük giriş sağlayan biletlerine Mobilet’ten ulaşılabiliyor.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar