Fişekhane Kasım Ayı Etkinlik ProgramıTiyatro oyunları, sinema gösterimleri, konserler, birbirinden özel etkinlikler ve gurme lezzetler ile İstanbul’da kültür ve sanatın ilk adresi haline gelen Fişekhane, pek çok kültür – sanat etkinliği ile her yaştan sanatseverleri bir araya getiriyor.

Fişekhane Kasım Programı
Fişekhane Kasım Programı

Tarihi atmosferinde yaşamın her alanını kucaklayan Fişekhane’de Kasım ayında çok sayıda yetişkin ve çocuk tiyatro oyunu öne çıkıyor.

Kasım ayı boyunca; Zerrin Tekindor’un muhteşem oyunculuğu ile sahneye konan “Toz”, Cem Davran, Celil Nalçakan ve Onur Özaydın’ın rol aldığı “Üçü Bir Arada”, Zülfi Livaneli’nin alegorik eseri “Son Ada”, Songül Öden’den bir Türkiye portresi “Lâl Hayal”, Dram ile durum komedisini harmanlayan; aileye, aşka ve dostluğa dair kara komedi bir tiyatro oyunu “Sır”, Sumru Yavrucuk’un ses getiren tek kişilik komedi oyunu “Shirley” ve çok daha fazlası Fişekhane’de sahneleniyor.

İyi bir gelecek hayalinin sanatla gerçekleşebileceği düşüncesini sahiplenen Fişekhane, çocukları da sanatla buluşturmak için çocuk tiyatroları ve müzikallerine de bünyesinde geniş yer veriyor. Ariel Küçük Deniz Kızı Müzikali, Sindirella, Elf Müzikali, Çizmeli Kedi Müzikali ve Kırmızı Başlıklı Kız Kasım ayı boyunca minik izleyicilerini bekliyor.

Programlar hakkında detaylı bilgi almak ve tiyatro takvimini incelemek için buradan web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir