Hillside LIVE by ING Kapılarını Açtı!

Hillside LIVE by ING
Hillside LIVE by ING

“Bir spor kulübünden çok daha fazlası” felsefesi ile farklı deneyimleri çatısı altında toplayan Etiler Hillside’da yer alan yeni butik buluşma noktası Hillside LIVE canlı müzik performanslarından ‘stand-up’ gösterilerine, özel etkinliklerden farklı konseptlerdeki film gösterimlerine kadar zengin bir programa ev sahipliği yapacak.

Özenle tasarlanmış dekorasyonu ve limitli koltuk kapasitesiyle samimi atmosferi ile dikkat çeken bu butik salon, unutulmaz deneyimler yaşatacak bir sahne olarak tasarlandı. Haftalık programına ek olarak farklı etkinlikler için de kiralanabilecek Hillside LIVE, kapalı gruplara özel programlar için de ideal bir seçenek oluyor.

Hillside Etiler’in buluşma noktası Minoa Village’da misafirler yemek sonrası Hillside LIVE programında yer alan etkinliklerle keyifli bir akşam planlayabilecekler. Şehirdeki erişimi kolay lokasyonu, vale hizmeti ile Hillside Etiler’de yer alan Hillside LIVE sahnesi zengin programı ile kültür ve sanat meraklılarının favori adreslerinden biri olacak.

Şehrin yeni ritmi!

Her Perşembe canlı gösterilerin, her Salı ise farklı konseptlerde film gösterimlerinin yer alacağı Hillside LIVE aynı zamanda eğitici içerikleri eğlence ile birleştiren ‘edutainment’ performanslarına da ev sahipliği yapacak. Salonun özenle planlanmış tasarımı ve butik ambiyansı ile izleyiciler sanatçı ile interaktif bir deneyim yaşayabilecek.

Hillside LIVE by ING programına ve sınırlı sayıdaki biletlerine passo.com.tr üzerinden ulaşılabilir. ING’liler bu özel etkinliklere %25 indirim avantajı ile sahip olabilecek.

Hillside LIVE by ING Nisan ayı programı açıklandı!

13 Nisan, Perşembe Yasemin Şefik Stand Up: Bi Nevi Barbarella
20 Nisan, Perşembe Konser: Kerem Görsev Trio, Kontrabas: Volkan Hürsever, Davul: Ferit Odman
27 Nisan, Perşembe Konser: Seran Bilgi & Paul Dwyer

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar