Kidly & April Çocuk Heyecanla Sunar: Prens ve Lola Tanışıyor!

Türkiye’nin en çok okunan dijital çocuk kütüphanesi Kidly, her yaştan okur kazandıran kitapların yayıncısı April’le buluşuyor!

Prens ve Lola
Prens ve Lola

Kidly’nin tüm dünyada yüzbinlerce çocuk tarafından okunan ve en çok sevilen serisinin ilk kitabı Prens ve Lola Tanışıyor, artık kağıt kokusuyla, çocukların karşısında!

Prens zeka küpü, yaramaz mı yaramaz bir ev kedisi. Keyfine çok düşkün, biraz miskin. Yaş mamaya ve güneş banyosuna bayılıyor. Pek bilmiş olsa da dışarıdaki dünya onu her defasında çok şaşırtıyor!

Lola sevgi dolu, oyuncaklarından ayrılamayan, enerjisi hiç bitmeyen bir yavru kedi! Her şeyi şimdilik Prens’ten öğreniyor, oyunlarla ve yaramazlıklarla günlerini geçiriyor. Bu, başını sürekli belaya sokması anlamına gelse bile!

Prens ve Lola’nın heyecan dolu hikâyelerini okurken temel değerlerden gündelik yaşamda problem çözme yöntemlerine, sevgi ve sorumluluğun sınırlarından güzel dünyamızı paylaştığımız dostlarla ilgili farkındalığa pek çok konuyla tanışacaksınız.

Yumaklar hazırsa, haydi Prens ve Lola ile heyecan ve kahkaha dolu maceralara!

KÜNYE
Kitap Adı: Prens ve Lola Tanışıyor
Yayınevi: April
Yazar: Kidly Orijinal Yazar Ekibi
Resimleyen: Yasir Atiş
Türü: Çocuk
Sayfa: 48
Ebat: 22×22
Basım: 1.Baskı Haziran, 2023
Kağıt: 170 Gr Kuşe
ISBN: 978-605-5162-98-6
Fiyat: 88 TL

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar