The Holdovers
The Holdovers

TV+, Oscar ödüllü “The Holdovers” Filmini Üniversitelilerle Buluşturuyor!

16 Mayıs 2024
The Holdovers
The Holdovers

Türkiye’nin süper içerik platformu TV+, mayıs ayı boyunca üniversite kampüslerine açık hava sinema keyfini taşıyor. TV+, 15-23 Mayıs tarihleri arasında Antalya, İzmir, Adana, Gaziantep ve Eskişehir’de son dönemin en çok konuşulan filmlerinden “The Holdovers”ı üniversitelilerle buluşturuyor.

En iyi film ve dizilerle yıl boyu ekran tutkunlarının yanında olan TV+, eğlenceyi üniversite kampüslerine taşıyor. TV+, mayıs ayı boyunca Türkiye’nin farklı bölgelerindeki üniversitelerde açık hava sinema etkinliklerine başlıyor. TV+, Akdeniz Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde, 2023 yılının en çok konuşulan yapımları arasında yer alan Oscar ödüllü film “The Holdovers”ı gençlerle bir araya getiriyor. Öğrencilerin, Turkcell’in iç iletişim ve iş veren markası T.Life dünyasını da deneyimleme fırsatını bulacağı etkinliklerde harika bir akşam üniversitelileri bekliyor olacak.

Muhteşem performans Oscar getirdi

Sinema dünyasında çarpıcı yapımlarıyla adından söz ettiren ve her yıl en iyi film kategorisinde bir aday çıkaran “Focus Features’ın yapımcılığını üstlendiği “The Holdovers”, samimi ve akıcı anlatımıyla öne çıkıyor. 96. Oscar Ödülleri’nde Da’Vine Joy Randolph’un muhteşem performansıyla “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü kazandığı “The Holdovers”, 1970 yılında geçen bir dönem filmi. Film, okul dışında bir hayatı olmayan bir öğretmen, sürekli sorun çıkaran bir öğrenci ve okulda görevli olan bir aşçının başından geçenleri anlatıyor.

Açık hava sinema takvimi şöyle:

  • 17 Mayıs Cuma- İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi
  • 20 Mayıs Pazartesi- Adana Çukurova Üniversitesi
  • 21 Mayıs Salı- Gaziantep Üniversitesi
  • 23 Mayıs Perşembe- Eskişehir Teknik Üniversitesi

Pelin Ateş

Marmara Üniversitesi’nde Radyo Sinema Televizyon eğitimi alan Pelin Ateş, 2012 yılından beri kültür – sanat, mekan, moda, kozmetik ve turizm alanlarında iletişim danışmanlığı yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Mary Wollstonecraft Godwin Shelley, Richard Rothwell tarafından 1840'ta yapılan portresi ( detay )
Önceki

Mary Shelley “Mathilda” Can Yayınları Etiketiyle Raflarda!

İnsanlığımı Yitirirken
Sonraki

Japon Edebiyatının “İnsanlığımı Yitirirken” Kitabı, Çıktı

Kaçırmayın!

Candice Lin, "Sert, Beyaz Bir Beden, Geçirgen Bir Astar", 2017. Yerleştirme, çeşitli boyutlarda. Sanatçının, François Ghebaly Galeri’nin ve Chicago Üniversitesi Reva ve David Logan Sanat Merkezi’nin izniyle. (Fotoğraf: Robert Chase Heishman

“Gelecek Hatıraları” ile Seramik ve Çini Tarihine Yolculuk

Pera Müzesi, Gelecek Hatıraları sergisi kapsamında küratör Ulya Soley’in anlatımıyla
Kübra Benli, "Tiplemeler"

Kübra Benli’nin “Tiplemeler” Sergisi Art 212 Nişantaşı’nda

Kübra Benli İstanbul’daki ilk solo sergisi ile 27 Ocak –