“Let The Sunshine In” Karma Sergisi 6 Kasım’a Kadar Galeri FE’de

Let The Sunshine In
Let The Sunshine In

Galeri FE, küratörlüğünü Hakan Kürklü’nün yaptığı ve sekiz çağdaş sanatçının yer aldığı Let The Sunshine In sergisine ev sahipliği yapıyor.

Farklı üslupları, farklı malzeme kullanımını ve teknikleri bir araya getiren Let The Sunshine In sergisi, sanatçıların; insanın öznel dünyasına ait çeşitli anlamları kendi süzgeçlerinden geçirerek ürettikleri eserleri odağına alır. Sekiz çağdaş sanatçının üretimlerindeki farklı anlam arayışlarının yarattığı her bir hikaye; eserlerde insan bedeninin ve organik formların eklektik ve modern öğelerle buluşmasıyla gerçekleşir. Farklı üslup ve tekniklerin yarattığı üretim dili, Let The Sunshine In’de anlatının güçlü ifadesinin, küratör tarafından sergi bağlamında ortak bir zeminde kurgulanmasıyla oluşmuştur.

6 Kasım’a kadar ziyarete açık olan serginin sanatçıları; Cemil Güç, Ceren Dural, Elif Aydemir, Gökçe Çiçek Erdemir, Nurdan Likos, Süleyman Cağlayan, Tuba Elmas ve Yağmur Yılan.

Sergi, Pazar ve Pazartesi hariç her gün 11.00-19.00 saatleri arasında Galeri FE’de izlenebilir.


Galeri FE
Cemil Topuzlu Cad. Kutmen Apt. No:60/2 D:4 Çiftehavuzlar, Kadıköy/İstanbul

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.