Saint Stacy’den Yeni Tekli: “By the Wind”

Indie popun yükselen ritmi Saint Stacy’den yeni tekli: “By the Wind”

Saint Stacy
Saint Stacy

Gönlümüze taht kuran pop/elektro grubu Kadebostany’nin 2016 – 2020 yılları arasında solisti olarak radarımıza takılan ve “Mind If I Stay”le hafızalarımıza kazınan İsviçreli çok yönlü sanatçı Kristina’nın yeni projesi olan “Saint Stacy”nin yükselişi yeni teklisi “By the Wind” ile devam ediyor!

2023 yılında yayınladığı “Purple Vibe”, “Remind Me” ve “Warm Beginning of November” single çalışmalarıyla beğeni kazanan Stacey, şarkıcı, söz yazarı ve bir moda sanatçısı olarak kendi müziğini, sıra dışı görsel kimliğiyle yansıtıyor.

Güçlü sesini gitar kancalarının peşinde vokalleriyle buluşturarak eşsiz bir kombinasyon deneyimi yaşatan Saint Stacy, 26 Mart 2024 tarihinde piyasaya sunduğu “By the Wind” teklisinde de, titreşen baslar, rüya gibi akustik gitarlar, ruhani vokaller ve akılda kalıcı ritimlerin karışımından bir dinleti sunuyor.

Marmara Üniversitesi’nde Radyo Sinema Televizyon eğitimi alan Pelin Ateş, 2012 yılından beri kültür – sanat, mekan, moda, kozmetik ve turizm alanlarında iletişim danışmanlığı yapıyor.