“Top Gun: Maverick” 15-16 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Bahçe Sineması’ndaTom Cruise’u dünya çapında bir yıldız yapan “Top Gun”ın 36 yıl sonra çekilen devam filmi “Top Gun: Maverick”, 15-16 Ağustos’ta art arda iki gösterimle KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nda! Cruise’un başrolünde yer aldığı “Top Gun: Maverick”, usta pilot Pete “Maverick” Mitchell’in eğitmen olarak hava kuvvetlerine geri dönüşü sonrası yaşananları işliyor. Yönetmen koltuğunda Joseph Kosinski’nin oturduğu aksiyon filminde Altın Küre ödüllü oyuncuya, Val Kilmer, Jennifer Connelly, Ed Harris, Jon Hamm, Miles Teller, Glen Powell, Lewis Pullman gibi yıldızlar eşlik ediyor. URU organizasyonu ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla düzenlenen ve kapı açılış saati 19.30, film başlama saati 21.00 olan KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nın gösterimleri için biletler biletinial.com’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick

KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması dünya çapında ses getiren popüler yapımları, Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla lezzetli yiyecek ve içecek alternatifleri eşliğinde çimlerin üstünde, yıldızların altında sinemaseverlerle buluşturuyor.

Hollywood yıldızı Tom Cruise’un başrolünde olduğu ve tüm dünyada hasılat rekorları kıran 2022 yapımı “Top Gun: Maverick”, 15 Ağustos Pazartesi ve 16 Ağustos Salı akşamları KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nda gösterilecek.

1986 yapımı “Top Gun”ın devam hikâyesi olan “Top Gun: Maverick”, usta pilot Maverick’in hava kuvvetlerine dönerek bu kez yeni jenerasyon pilotlara öncülük edişini anlatıyor. Donanmanın en iyi pilotlarından biri olan Pete “Maverick” Mitchell, 30 yıllık hizmetten sonra ait olduğu yerde, cesur bir test pilotu olarak sınırları zorlar ve kendisini yere bağlayacak olan terfiden kaçar. Kendisini Top Gun mezunlarından oluşan bir müfrezeyi, o güne kadar hiçbir pilotun görmediği özel bir görev için eğitirken bulur. Belirsiz bir gelecekle ve geçmişinden gelen anılarla karşı karşıya kalan Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek ve büyük bir fedakarlık yapmasını gerektiren bir göreve gitmek zorunda kalır.

URU organizasyonu ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla gerçekleşen ve kapı açılış saati 19.30, film başlama saati ise 21.00 olan film gösterimlerinin biletleri biletinial.com’dan ve KüçükÇiftlik Park gişesinden temin edilebilir.

Künye
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Joseph Kosinski
Oyuncular: Tom Cruise, Val Kilmer, Jennifer Connelly, Ed Harris, Jon Hamm
Süre: 2s 11dk
Ülke: ABD
TR Altyazı / 10+, 13A, Şiddet/Korku, Olumsuz İçerik

KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması 2022 Programı
15 Ağustos Pazartesi – “Top Gun: Maverick” (2022)
16 Ağustos Salı – “Top Gun: Maverick” (2022)
26 Ağustos Cuma – “Elvis” (2022)
30 Ağustos Salı – “Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları” (Fantastic Beasts: The Secrets Of Dumbledore) (2022)
6 Eylül Salı – “Mustang” (2015)
13 Eylül Salı – “Bir Tutam Açlık” (A Taste Of Hunger) (2021)

Türkiye'nin En Büyük Sanat Haber Portalı, Güncel Sanat Haberleri, Sergi Rehberi, Sanatçı Portfolyoları, Sanat Üzerine Röportajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.